Фільми англійською

Не знаєте, що подивитись англійською?
Ми приготували для вас топ-5 фільмів англійською мовою, які ви обов’язково маєте подивитися, аби покращити свої знання з англійської 🎞😉

🎬 Cloud Atlas, 2012 (Хмарний атлас) – фільм для любителів фантастики та філософського мислення. Це – шедевр, у якому режисер одним сюжетом на прикладі шести доль зібрав і відобразив головні проблеми, які були в історії людства і повторюються крізь покоління. Це – фільм про людську боротьбу за вічні ідеали та за людську свободу.

🎬 Joker, 2019 (Джокер) – дуже змістовний фільм про складні психічні проблеми людини та причини, які зумовлюють такі зміни. Головний герой в образі клоуна старався смішити людей та нести у світ радість. Проте, натомість, потерпів жорстокість та знущання від тих, кому бажав дарувати усмішки. Саме тоді у його свідомості народжується герой на ім’я Джокер, лукава посмішка якого породить у душі кожного страх.
🎬Once upon a Time in Hollywood, 2019 (Одного разу в Голлівуді) – фільм для, тих, хто бажає відправитись у яскраву подорож у 1969 рік у Голлівуд з найпопулярнішими зірками кіно наших днів – Леонардо ді Капріо та Бредом Пітом. Тут відображена історія кінобізнесу того часу та можливості побудувати кар’єру в кіно. Тож за хорошими емоціями сюди.
🎬 Avatar, 2009 (Аватар) – фільм для любителів фантастики. Певно, немає людини, яка б досі не знала, про що цей фільм. Він цікавий і сюжетом, який кожен сприймає по-своєму, і захоплюючою графікою.

🎬 The secret life of Walter Mitty, 2013 (Таємне життя Волтера Мітті) – хороша комедійна драма, де на прикладі звичайного чоловіка, який застряг у щоденній рутині, показано, що в душі кожної людини живе бунтар-любитель свободи та подорожей.