Індивідуально або у групі

Вже давно плануєте відвідувати курси з іноземної мови та ніяк не можете розібратись, який саме формат обрати ? 🤯 Індивідуально чи може в групі 🤷‍♀
Вже втомилися зважувати всі плюси та мінуси? 🤔 Не хвилюйтесь, ми зробимо це за вас і роз’яснимо, які переваги та недоліки має той чи інший формат навчання 😉👌

📌Розпочнемо з індивідуальних занять.
Безсумнівно, великий плюс індивідуальних курсів, це те, що викладач присвячує всю свою увагу вам, і вам треба наймаксимальніше цим користатися: вбити лінощі та проявити весь свій ентузіазм, силу розуму та допитливість 🤓

📌Ви можете займатися в темпі, в якому зручно саме вам, тобто, якщо ви робите стрімкі кроки вперед, процес вивчення мови можна набагато прискорити, чого не можна було б зробити в групі, де все залежить не лише від вас, а й від ваших колег.

📌Займаючись індивідуально, ви маєте змогу відходити від запланованого, запитувати щось, що вас цікавить, просити більше роз’яснень для незрозумілих тем.

📌Короче кажучи, головна привілегія – це можливість більше спілкуватися з викладачем та відштовхуватися у виборі подальших дій у вивченні мови саме від ваших успіхів і результатів.

📌Мінус лише один – пристосувавшись до такого способу вивчення мови та спілкування сам на сам з одним лише викладачем, вам може бути складно знайти себе у колі інших особистостей, можливо, навіть страшно заговорити на публіці, у ширшому колі людей, оскільки на індивідуальних заняттях такої практики немає.

🔹Щодо занять у групі, то вони не менше корисні ніж індивідуальні, можливо процес навчання буде здаватися вам затягнутим, проте не менше пізнавальним та ефективним.

🔹Так, ви можете вчитися швидше за інших, краще сприймати матеріал, але практика і досвід, які ви отримуєте на заняттях в групі незамінні. Адже мова практикується не наодинці, а в соціальному середовищі.

🔹Займаючись у групі, ви маєте більше шансів швидше заговорити, ви маєте змогу слухати мову колег та вчитися на чужих помилках. Так ви будете учасником жвавих дискусій на ти чи іншу тему, а психологічно ви швидше звикнете до висловлювання власних думок на публіці і ми впевнені це дасть великий результат у вашому осягненні іноземної мови .

Тож кожен з цих форматів навчання має свої переваги та недоліки, але не варто забувати про самокомфорт. Адже успіх можливий лише тоді, коли ви відчуваєте впевненість у своєму виборі та захоплення від навчання ☺️
Подумайте, що ближче вашому серцю і ми чекаємо вас у нас, у мовній студії LangArt 😉