Книги англійською для рівня pre-inermidiate

Друзі, пропонуємо вам добірку книг для рівня pre-inermidiate:

“The Fisherman and His Soul” by Oscar Wilde

“Рибак і його Душа” – коротенька і дуже цікава історія про те, що в житті ми часто не цінуємо найважливіше. Воно просто є і все. Але коли втрачаємо, одразу розуміємо цінність своєї втрати.

“Dracula” by Bram Stoker

Хто ж не чув містичну історію про графа Дракулу? А от читаючи книгу, ще й чудовово попрактикуєтесь у розумінні текстів англійською. Написано просто, а читається легко.

Радимо когось мати під боком на випадок, якщо стане лячно :)))

“Mieko and the Fifth Treasure” by Eleanor Coerr

Зворушлива історія про японську дівчинку художницю. Життя повертає таким чином, що Мієко втрачає здатність малювати і для неї це – справжня трагедія. Чи знайде вона вихід? Чи зможе йти за своїм покликанням всупереч реальності? Читайте і дізнаєтесь!

“The Giver” by Lois Lowry

“Той, хто дає”. Погані спогади…Чи не краще б їх взагалі позбутися? А що, якщо є людина, яка допоможе тобі в цьому? Чим обернеться таке забуття? І чи не втрачаємо ми щось дуже цінне, забуваючи те, що принесло нам біль…

“Eat, Pray, Love” by Elizabeth Gilbert

“Їж, молися, кохай” – саме це і треба робити, на думку головної героїні, коли в житті все йде під три чорти. Книга більше для жіночої аудиторії. Але тим чоловікам, яким цікаво, що ж там коїться у серцях і головах жінок…Велкам!